NEDEN SPONSOR OLMALIYIM?

Çünkü her yıl düzenlediğimiz kongrelerle sadece iş dünyasının nabzını tutmakla kalmıyor, global arenadaki en yeni gelişmeleri de katılımcılarımıza aktarıyoruz. Avrupa’nın alanında en büyük organizasyonu olan PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi’nde insan yönetimi profesyonelleri, uzman konuşmacılar ve sektörün önde gelen firmalarını bir araya getiriyoruz.
Yeni insanlar, yeni fikirler, yaratıcı çözümler ve uygulamalar ile tanışıp işe bakışımızı değiştiriyoruz. Mevcut ilişkilerimizi tazelerken yeni ilişkiler kuruyor, verimli iş birliklerinin temellerini atıyoruz. Doğru firmalar, doğru çözümler, doğru isimler ile tanışıyor; son trendleri yakalıyoruz. Beraber çok eğleniyor, zenginleşiyor, paylaşıyor, büyüyoruz!
İşveren Markasına Katkı: Yazılı basın ve dijital medyada yaklaşık 1,5 milyon kişiye, etkinlik günlerinde yaklaşık 1,500 kişiye ulaşabileceksiniz. 31. İnsan Odağında Yönetim Kongresi ile insan kaynağı profesyonellerinin, iş dünyası duayenlerinin, girişimcilerin, üst düzey yöneticilerin, akademisyenlerin ve öğrencilerin, genç yeteneklerin de dahil olduğu, çok geniş bir kitleye doğrudan erişim sağlayacaksınız.
B2B İş Ağınızı Genişletmek: PERYÖN etkinliklerini yakından takip eden üst düzey karar alıcılara, kuruluşunuzun yaptığı etkiyi, benchmarklarınızı, markanızı tanıtma ve üst düzeyde hatırlatma imkanına sahip olacaksınız.
Sosyal Sorumluluk: 31. İnsan Odağında Yönetim Kongresi’ne ve PERYÖN’e vereceğiniz destek ile Türkiye’nin çalışma hayatının iyileştirilmesi, insan yönetimi ve gelişimi, kurumsal yönetim ve istihdam alanında çalışan, köklü ve önde gelen sivil toplum kuruluşuna destek olacaksınız. PERYÖN’ün Türkiye’de «İnsan’a» ve çalışma hayatının gelişmesine yaptığı katkıda önemli bir pay alacaksınız.


Sponsorluk Broşürünü İNDİRMEK İÇİN Tıklayın