Kongre Tema
Shaping the Future

Gelecek, onu şekillendirme konusunda tutkulu ve değişimi cesaretle karşılayan herkes için umut dolu!

İş dünyası son yıllarda bir dizi değişim macerasından geçiyor. Bu macera birçok şirketi, çalışanlarıyla etkileşim kurmanın ve çalışma deneyimini geliştirmenin yeni ve yenilikçi yollarını arama konusunda harekete geçiriyor.

Teknolojik, demografik ve sosyoekonomik değişim ve gelişmeler, işin geleceğini önemli ölçüde belirliyor ve bu kolektif öğrenme hepimizi zor fakat heyecan verici bir yolculuğa çıkartıyor.

İstihdam ortamı ve beceri gereksinimleri dönüştükçe yeteneğin keşfi, eğitilmesi, yönlendirilmesi ve en önemlisi de tutulması konusunda İnsan Kaynakları Profesyonellerine yeni görevler düşüyor. Bu da, hızla daha stratejik hale gelen ve sürücü koltuğuna oturan İK işlevini gün ışığına çıkarıyor.

Bu sebeple, PERYÖN’ün 50. yılında 30. Kongre’de
• Sürdürülebilir ve ergonomik bir profesyonel ortamın nasıl yaratılacağını,
• Giderek daha çeşitli bir iş gücüne hitap eden ve işbirlikçi bir kültürü besleyen bir iş ortamının nasıl oluşturulabileceğini,
• En son teknolojiyi entegre edebileceğimiz kadar esnek, ancak insan odaklı olmaya devam eden bir çalışma alanının nasıl planlanacağını merak, strateji ve teknoloji etrafında konuşacağız.

Geleceği şekillendirmeye hazır mısınız?

30. İnsan Yönetimi Kongresi 5-6 Ekim 2022’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşecek.

Kongre programı ve detaylarına ilişkin güncellemelerden haberdar olmak üzere kongre@peryon.org.tr adresine bir e-posta iletebilirsiniz.

Yarın nasıl görünüyor? En baştan alalım.

Buket Çelebiöven
PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı