Erdem Kılıç
speaker
Erdem Kılıç

Avukat Arabulucu

Üniversite eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi ve Justus-Liebig Giessen-Almanya Üniversitesi Hukuk Fakültelerinde tamamladı. Aydın Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında yüksek lisans yaptı. İstanbul Barosuna bağlı avukatlık, Adalet Bakanlığına bağlı başta iş Hukuku uzman arabuluculuğu olmak üzere birçok alanda uzman arabuluculuk ,konkordato komiserliği, iş hukuku hesap bilir kişiliği yapmaktadır.

İş hayatına Arkas Holding’in avukatlığını yaparak başlamış olup, Doğuş Turizm Grubu ve Arser Servis Makine firmaları için avukatlık görevini üstlenmiştir.

Uluslararası ortaklığı olan ve Macaristan merkezli İnvitel İnternational AG’de avukat olarak çalışmış, daha sonrasında büyük hukuk bürolarında birçok büyük şirketin hukuki işlerinden sorumlu avukat olarak görevini ifa etmiştir.

2011 yılı Eylül ayından itibaren serbest avukatlık faaliyetine kendi bürosunu kurarak devam etmiştir. Taiwan ve Almanya merkezli birçok şirketin hukuki danışmanlığının yanı sıra şahıs ve kurum davalarının takibini de üstlenmektedir.

2015 yılından itibaren Adalet Bakanlığına bağlı Arabuluculuk Daire Başkanlığı siciline kayıtlı uzman arabulucudur. Kurucusu olduğu Avrupa Arabuluculuk ve Tahkim Merkezi A.Ş ile birçok uyuşmazlığı çözüme kavuşturmuş olup, aktif olarak ulusal ve uluslararası düzeyde yer alan 100’e yakın firmaya, ekibiyle birlikte arabuluculuk hizmeti vermektedir.