speakers

TÜM KONUŞMACILAR

Ana Sayfa
 > Konuşmacılar
Konuşmacılar

 

B. Ümit Öztürk
Yönetim Danışmanı


Personel”den “insan yönetimi”ne geçişin katalizörlerinden, 33 yıllık tecrübesi ile performans yönetiminde bir marka

Çalışma hayatına 1982 yılında Sevk ve İdare AŞ’de başladı. Kamu ve özel sektörde Kurumsal gelişim ve İnsan kaynakları uygulamalarını kapsayan projelerde yönetim danışmanı olarak görev yaptı. Işıklar Holding, Eczacıbaşı Topluluğu ve Boyner Holding’de üst düzey yönetici olarak çalıştı.
Kristal Yağları TAŞ ve LA Şarapçılık AŞ yönetim kurulu üyesidir.
Performans yönetimi alanında yayınlanmış kitapları bulunan Öztürk, 1995 - 1999 yıllarında Peryön’ün yönetim kurullarında yer aldı.
1976 – 1981 Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde lisans, 1986 – 1988 İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde İşletme İhtisası, 2008 – 2010 İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans (Kurucu Davranış Kalıpları ve Yönetime Etkileri) eğitimlerini tamamladı.
Ümit Öztürk, evli ve iki kız çocuk babasıdır.
Konuşmacılar
Tüm Konuşmacılar
Sergi Alanı
Ne Fayda Sağlıyor?
Karşılaştırmalı Veriler
Katılan Sektörler
Katılım Fırsatları

Oturumlar
Tüm Program
"Ne Diyorlar?" Vizyon
"Nasıl Yapıyorlar?" Örnek
"Nasıl Yapalım?" Yöntem
"Ne Oluyor?" Bilgi
Faydalı Bilgiler
Faydalı Bilgiler
© 2015 PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği Tüm hakları saklıdır.
Powered by Biotekno ( Toplu SMS ve Sesli Mesaj Servisleri )
İletişim
[email protected]
 


"NE DİYORLAR?" - VİZYON

Tanınmış yöneticilerden ve fikir liderlerinden ilham veren konuşmalar... Kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu üst düzey oturumlar, tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPIYORLAR?" - ÖRNEK

Gerçek örnekler, gerçek uygulamacılar. Bu oturumlarda, sözü edilen konunun planlama aşamasından sonuçlarının değerlendirmesine kadar tüm aşamalarını duyacak, nasıl gerçekleştiğini göreceksiniz. Sizleri bol bol soru sormaya davet ediyoruz. Bu oturumlar, konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPALIM?" - YÖNTEM

Konunun uzmanlarından hızlı bir eğitim! Konuşmacılarımız, konunun önemini anlatırken, "nasıl" uygulanabileceğine de değinecekler. Bu oturumlar sonrasında, katılımcılarımızın zihninde minik kapılar açılmasını, hemen "yapılacak işler listesi" oluşturabilmelerini umuyoruz. Konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NE OLUYOR?" - BİLGİ

Belki gazetelerde okuduğunuz bir konu, belki de gündemdeki bir yasa tasarısı. İlgilenmeye, okumaya fırsat bulamadıysanız, hızlı bir özet bilgi arıyorsanız, hatta uzmanından duymak istiyorsanız, bu oturum size göre...