speakers

TÜM PROGRAM
     "Ne Diyorlar ?" VİZYON
     "Nasıl Yapıyorlar ?" ÖRNEK
    "Nasıl Yapalım ?" YÖNTEM
     "Ne Oluyor?" BİLGİ

Ana Sayfa
 > Program
 
1.Gün - 16 Kasım 2015

 

ÇEŞİTLİLİK YÖNETİMİ: ÇALIŞMA YAŞAMINDA LGBTİ’LER

Irk, kültür, cinsiyet, cinsel yönelim, yaş, fiziksel yeterlilikler, kısacası “farklılıklar”… Küreselleşme, yeni iş yapış tarzları, değişen demografik yapı, toplumsal değişim ve gelişmeler, şirket evlilikleri vs “farklılıkların yönetimi” kavramını iş dünyasına soktu. İşgücüne katılan “herkese” potansiyellerini sergileme fırsatı verecek ortamı yaratmak çok mu zor? Farklılıklarla zenginleşen şirketler nasıl başardı, çalışanlar neler yaşadı?

 
Konuşmacılar
Tüm Konuşmacılar
Sergi Alanı
Ne Fayda Sağlıyor?
Karşılaştırmalı Veriler
Katılan Sektörler
Katılım Fırsatları

Oturumlar
Tüm Program
"Ne Diyorlar?" Vizyon
"Nasıl Yapıyorlar?" Örnek
"Nasıl Yapalım?" Yöntem
"Ne Oluyor?" Bilgi
Faydalı Bilgiler
Faydalı Bilgiler
© 2015 PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği Tüm hakları saklıdır.
Powered by Biotekno ( Toplu SMS ve Sesli Mesaj Servisleri )
İletişim
[email protected]
 


"NE DİYORLAR?" - VİZYON

Tanınmış yöneticilerden ve fikir liderlerinden ilham veren konuşmalar... Kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu üst düzey oturumlar, tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPIYORLAR?" - ÖRNEK

Gerçek örnekler, gerçek uygulamacılar. Bu oturumlarda, sözü edilen konunun planlama aşamasından sonuçlarının değerlendirmesine kadar tüm aşamalarını duyacak, nasıl gerçekleştiğini göreceksiniz. Sizleri bol bol soru sormaya davet ediyoruz. Bu oturumlar, konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPALIM?" - YÖNTEM

Konunun uzmanlarından hızlı bir eğitim! Konuşmacılarımız, konunun önemini anlatırken, "nasıl" uygulanabileceğine de değinecekler. Bu oturumlar sonrasında, katılımcılarımızın zihninde minik kapılar açılmasını, hemen "yapılacak işler listesi" oluşturabilmelerini umuyoruz. Konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NE OLUYOR?" - BİLGİ

Belki gazetelerde okuduğunuz bir konu, belki de gündemdeki bir yasa tasarısı. İlgilenmeye, okumaya fırsat bulamadıysanız, hızlı bir özet bilgi arıyorsanız, hatta uzmanından duymak istiyorsanız, bu oturum size göre...