speakers

TÜM KONUŞMACILAR

Ana Sayfa
 > Konuşmacılar
Konuşmacılar

 

Özge Uzun
Televizyon Programcısı, Yazar


Yaşayan, öğrenen, ağlayan, gülen, sabreden, çalışan düşse bile yılmayan bir kadın... “Bu hayatta MAVİ'n varsa ayaktasın”diyor...

1979 senesinde Ankara’da doğdu ve ilkokulu yine orada gitti.
1993 senesinde Radyo Vizyon’da çalışan Erhan Konuk sayesinde yayın hayatına girdi.
O dönemlerde TRT spikerlerinin yardımıyla sektöre ait bilgiler edindi.
Ardından sistemli bir şekilde eğitim almak için İstanbul’a geldi. İstanbul’da ilk olarak Alem Fm’de yayın hayatına başladı.
Daha sonra 2001senesinde NTV kanalında seslendirme işine girdi. Bununla beraber TV haberciliği eğitimini alan Uzun habercilik sektörüne geçiş yaptı.
Uzun zaman NTV ekranlarında hizmet veren Uzun, FOX Tv ve CNN Türk’te de spikerlik görevinde bulunmuştur. 2012 senesinde Kanaltürk te sabah programı yapan Uzun, uzun zaman Tv8 ‘de Haftasonu sabah kuşağı programı olan Erken Baskı ’nın ve hafta içi Güzel Bir Gün programlarının sunuculuğunu yapmış 2015 yılının ilk günlerinde TRT Haber kanalına geçmiştir.
Aynı zamanda yazar olan Uzun’un “Sizin Hiç Maviniz Var Mı?” adlı kitabı İnkılap Yayınevi’nden çıkmış ve raflardaki yerini almıştır. Kitap özellikle anne babalardan büyük ilgili görmüştür.
5 yıldır Başkent İletişim Akademisi'nde diksiyon, Spikerlik-TV sunuculuğu konusunda eğitmenlik yapan Özge Uzun özellikle farklı gelişim gösteren çocuklara ve ailelerine destek konusunda seminerler vermektedir... Dağhan Ve Siva'nın annesidir...

 
Konuşmacılar
Tüm Konuşmacılar
Sergi Alanı
Ne Fayda Sağlıyor?
Karşılaştırmalı Veriler
Katılan Sektörler
Katılım Fırsatları

Oturumlar
Tüm Program
"Ne Diyorlar?" Vizyon
"Nasıl Yapıyorlar?" Örnek
"Nasıl Yapalım?" Yöntem
"Ne Oluyor?" Bilgi
Faydalı Bilgiler
Faydalı Bilgiler
© 2015 PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği Tüm hakları saklıdır.
Powered by Biotekno ( Toplu SMS ve Sesli Mesaj Servisleri )
İletişim
[email protected]
 


"NE DİYORLAR?" - VİZYON

Tanınmış yöneticilerden ve fikir liderlerinden ilham veren konuşmalar... Kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu üst düzey oturumlar, tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPIYORLAR?" - ÖRNEK

Gerçek örnekler, gerçek uygulamacılar. Bu oturumlarda, sözü edilen konunun planlama aşamasından sonuçlarının değerlendirmesine kadar tüm aşamalarını duyacak, nasıl gerçekleştiğini göreceksiniz. Sizleri bol bol soru sormaya davet ediyoruz. Bu oturumlar, konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPALIM?" - YÖNTEM

Konunun uzmanlarından hızlı bir eğitim! Konuşmacılarımız, konunun önemini anlatırken, "nasıl" uygulanabileceğine de değinecekler. Bu oturumlar sonrasında, katılımcılarımızın zihninde minik kapılar açılmasını, hemen "yapılacak işler listesi" oluşturabilmelerini umuyoruz. Konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NE OLUYOR?" - BİLGİ

Belki gazetelerde okuduğunuz bir konu, belki de gündemdeki bir yasa tasarısı. İlgilenmeye, okumaya fırsat bulamadıysanız, hızlı bir özet bilgi arıyorsanız, hatta uzmanından duymak istiyorsanız, bu oturum size göre...