speakers

TÜM KONUŞMACILAR

Ana Sayfa
 > Konuşmacılar
Konuşmacılar

 

Kubilay Özerkan
Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü


Sektöre ilham veren, ödüllü sürdürülebilirlik projelerine imza atan, global bakış açısıyla yerel davranışı harmanlayan lider yönetici

1968 doğumlu Kubilay Özerkan, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünün yanısıra Marmara Üniversitesi İşletme bölümlerinde tamamladığı eğitiminin ardından 1993 yılında iş hayatına atılmıştır. 1997 yılından bu yana METRO Group bünyesinde farklı görevler üstlenen Özerkan, 2008-2011 yılları arasında Real Hipermarketleri Türkiye’nin Genel Müdürlüğü görevini üstlendi ve 2011 yılından bu yana Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü olarak görev almaktadır.

Metro Toptancı Market vizyonu doğrultusunda sürdürülebilir tarım, balıkçılık ve hayvancılık konusunda birçok projeye imza atan Özerkan, yerel ürünlerin Türkiye ve farklı Metro ülkelerinde satışa sunulmasında önemli bir rol oynamıştır. Kubilay Özerkan yerel üreticilerin hem ekonomik hem de sosyal kalkınmasında fayda sağlarken müşterilerinin farklılaşmasına yardımcı olma hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir.

 
Konuşmacılar
Tüm Konuşmacılar
Sergi Alanı
Ne Fayda Sağlıyor?
Karşılaştırmalı Veriler
Katılan Sektörler
Katılım Fırsatları

Oturumlar
Tüm Program
"Ne Diyorlar?" Vizyon
"Nasıl Yapıyorlar?" Örnek
"Nasıl Yapalım?" Yöntem
"Ne Oluyor?" Bilgi
Faydalı Bilgiler
Faydalı Bilgiler
© 2015 PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği Tüm hakları saklıdır.
Powered by Biotekno ( Toplu SMS ve Sesli Mesaj Servisleri )
İletişim
[email protected]
 


"NE DİYORLAR?" - VİZYON

Tanınmış yöneticilerden ve fikir liderlerinden ilham veren konuşmalar... Kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu üst düzey oturumlar, tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPIYORLAR?" - ÖRNEK

Gerçek örnekler, gerçek uygulamacılar. Bu oturumlarda, sözü edilen konunun planlama aşamasından sonuçlarının değerlendirmesine kadar tüm aşamalarını duyacak, nasıl gerçekleştiğini göreceksiniz. Sizleri bol bol soru sormaya davet ediyoruz. Bu oturumlar, konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPALIM?" - YÖNTEM

Konunun uzmanlarından hızlı bir eğitim! Konuşmacılarımız, konunun önemini anlatırken, "nasıl" uygulanabileceğine de değinecekler. Bu oturumlar sonrasında, katılımcılarımızın zihninde minik kapılar açılmasını, hemen "yapılacak işler listesi" oluşturabilmelerini umuyoruz. Konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NE OLUYOR?" - BİLGİ

Belki gazetelerde okuduğunuz bir konu, belki de gündemdeki bir yasa tasarısı. İlgilenmeye, okumaya fırsat bulamadıysanız, hızlı bir özet bilgi arıyorsanız, hatta uzmanından duymak istiyorsanız, bu oturum size göre...