speakers

TÜM KONUŞMACILAR

Ana Sayfa
 > Konuşmacılar
Konuşmacılar

 

İpek Aral
İK Proje Danışmanı, Eğitmen, Blog Yazarı


İnsan Kaynakları mesleğine 1998 yılında OBEY Yönetim Danışmanlık şirketinde başladı. Ardından sırası ile Migros A.Ş.de Ankara Bölge Sorumlusu ve Kar Şirketler Topluluğunda İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalıştı. 2008 yılında profesyonel hayattan ayrıldı. 2009 yılında Türkiye’nin ilk İK bloğu Kaynağım İnsan‘ı açtı. Kaynağım İnsan blogu ile 2010 yılında Altın Örümcek En İyi İK Sitesi Halkın Seçimi ve Blog Ödülleri-En İyi 2. İş Blogu ödüllerini kazandı.

Halen blogu ile aynı ismi taşıyan danışmanlık şirketinde kamu sektörlerinde kurumlara yönetim ve insan kaynakları sistemleri kurmak üzerine danışmanlık desteği vermektedir. Meslek eğitmenliği yapmakta, zirve/konferans/seminerlerde konuşmacı olarak yer almaktadır.

 

 
Konuşmacılar
Tüm Konuşmacılar
Sergi Alanı
Ne Fayda Sağlıyor?
Karşılaştırmalı Veriler
Katılan Sektörler
Katılım Fırsatları

Oturumlar
Tüm Program
"Ne Diyorlar?" Vizyon
"Nasıl Yapıyorlar?" Örnek
"Nasıl Yapalım?" Yöntem
"Ne Oluyor?" Bilgi
Faydalı Bilgiler
Faydalı Bilgiler
© 2015 PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği Tüm hakları saklıdır.
Powered by Biotekno ( Toplu SMS ve Sesli Mesaj Servisleri )
İletişim
[email protected]
 


"NE DİYORLAR?" - VİZYON

Tanınmış yöneticilerden ve fikir liderlerinden ilham veren konuşmalar... Kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu üst düzey oturumlar, tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPIYORLAR?" - ÖRNEK

Gerçek örnekler, gerçek uygulamacılar. Bu oturumlarda, sözü edilen konunun planlama aşamasından sonuçlarının değerlendirmesine kadar tüm aşamalarını duyacak, nasıl gerçekleştiğini göreceksiniz. Sizleri bol bol soru sormaya davet ediyoruz. Bu oturumlar, konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPALIM?" - YÖNTEM

Konunun uzmanlarından hızlı bir eğitim! Konuşmacılarımız, konunun önemini anlatırken, "nasıl" uygulanabileceğine de değinecekler. Bu oturumlar sonrasında, katılımcılarımızın zihninde minik kapılar açılmasını, hemen "yapılacak işler listesi" oluşturabilmelerini umuyoruz. Konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NE OLUYOR?" - BİLGİ

Belki gazetelerde okuduğunuz bir konu, belki de gündemdeki bir yasa tasarısı. İlgilenmeye, okumaya fırsat bulamadıysanız, hızlı bir özet bilgi arıyorsanız, hatta uzmanından duymak istiyorsanız, bu oturum size göre...