speakers

TÜM KONUŞMACILAR

Ana Sayfa
 > Konuşmacılar
Konuşmacılar

 

İbrahim Üğdül
İnternet Girişimcisi, Yatırımcı, Mentör


Türkiye’nin en büyük kampüsünün kurucusu, girişimci

2000 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nde öğrenciyken 2 arkadaşıyla kurduğu bilişim şirketinde çalışma hayatına ilk adımını attı. Bilişim sektöründe Türkiye’nin ilk Risk Sermayesi yatırımlarından birisi olan www.akampus.com projesini hayata geçirdi. Teknolojiye büyük önem veren ve kendisini 'Yeni Nesil Ajans' olarak konumlandıran Akampüs, yerli ve yabancı pek çok markanın gençlik odaklı entegre iletişim ve gençlik odaklı işveren markası yönetim stratejilerini belirliyor. Geçtiğimiz yıl Deloitte Türkiye Fast50 ve EMEA Fast500 listelerine giren Akampüs, yakın zamanda TOBB-TEPAV-AllWorld Network işbirliğinde düzenlenen 'Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi' listesine 42'nci sıradan girdi.

İbrahim Üğdül’ün şu anda BÜMED (Boğaziçi Üniv. Mezunlar Derneği) yönetim kurulu üyeliği devam ediyor. Girişimci kimliğiyle internet odaklı projelere melek yatırımcı ve mentör olarak ortak ve destek oluyor.
Konuşmacılar
Tüm Konuşmacılar
Sergi Alanı
Ne Fayda Sağlıyor?
Karşılaştırmalı Veriler
Katılan Sektörler
Katılım Fırsatları

Oturumlar
Tüm Program
"Ne Diyorlar?" Vizyon
"Nasıl Yapıyorlar?" Örnek
"Nasıl Yapalım?" Yöntem
"Ne Oluyor?" Bilgi
Faydalı Bilgiler
Faydalı Bilgiler
© 2015 PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği Tüm hakları saklıdır.
Powered by Biotekno ( Toplu SMS ve Sesli Mesaj Servisleri )
İletişim
[email protected]
 


"NE DİYORLAR?" - VİZYON

Tanınmış yöneticilerden ve fikir liderlerinden ilham veren konuşmalar... Kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu üst düzey oturumlar, tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPIYORLAR?" - ÖRNEK

Gerçek örnekler, gerçek uygulamacılar. Bu oturumlarda, sözü edilen konunun planlama aşamasından sonuçlarının değerlendirmesine kadar tüm aşamalarını duyacak, nasıl gerçekleştiğini göreceksiniz. Sizleri bol bol soru sormaya davet ediyoruz. Bu oturumlar, konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPALIM?" - YÖNTEM

Konunun uzmanlarından hızlı bir eğitim! Konuşmacılarımız, konunun önemini anlatırken, "nasıl" uygulanabileceğine de değinecekler. Bu oturumlar sonrasında, katılımcılarımızın zihninde minik kapılar açılmasını, hemen "yapılacak işler listesi" oluşturabilmelerini umuyoruz. Konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NE OLUYOR?" - BİLGİ

Belki gazetelerde okuduğunuz bir konu, belki de gündemdeki bir yasa tasarısı. İlgilenmeye, okumaya fırsat bulamadıysanız, hızlı bir özet bilgi arıyorsanız, hatta uzmanından duymak istiyorsanız, bu oturum size göre...