speakers

TÜM KONUŞMACILAR

Ana Sayfa
 > Konuşmacılar
Konuşmacılar

 

Gaye Özcan
HumanGroup - Genel Müdür
IRC Global Executive Search Partners - EMEA Lideri


Gaye Özcan, HumanGroup’un kurucu ortağı ve Genel Müdürü’dür.

Aynı zamanda Eylül 2014 itibarıyla IRC Global Executive Search Partners EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) Bölgesi Liderliğini üstlenen Gaye Özcan, HumanGroup’u 2006 yılında kurmuştur.

Dünyanın en büyük 5 executive search networkü arasında yer alan IRC Global Executive Search Partners’ın 6 kıtada, 47 ülkede, 75’i aşkın ofisi bulunmakta ve 2012’den bu yana Türkiye’de HumanGroup çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.Gaye Özcan, EMEA’da 25 ülkeden iş ortağı arasındaki know-how alışverişini, iletişim ve işbirliğini geliştirmekten sorumludur. EMEA bölgesi IRC’nin en büyük ve geliri en yüksek bölgesi olma özelliğine sahiptir.

İnsan kaynakları ve eğitim alanındaki 20 yılı aşan başarılı kurumsal kariyerine 1995 yılında başlayan Gaye Özcan, Interbank’ta İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev yapmış ve 1997 yılında DenizBank’a geçerek bankanın kurucu ekibinde İnsan Kaynakları ve Eğitim’ten sorumlu Grup Müdürü olarak etkin bir rol almıştır. 2003 yılında kariyerine MNG Bank’ta devam eden Özcan, sorumluluk alanını genişleterek İnsan Kaynakları ve Eğitim fonksiyonlarının yanısıra Kurumsal İletişim ve İdari İşler’den de sorumlu Direktör olarak görev almıştır.

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji’de lisans, Marmara Üniversitesi İşletme’de yüksek lisans eğitimini tamamlayan Gaye Özcan, iş dünyasının dinamiklerinin “insan yönetimi” üzerinde önemli bir ağırlık kazandığı gerçeğine dayanarak psikoloji, sosyal psikoloji, art terapi, ilişki terapisi, psikodinamik terapi vb. alanlarında bir çok eğitim ve sertfikasyon programına katılmıştır.

Türk iş dünyasının gelişimine katkı misyonuyla, insan kaynakları profesyonellerinin yanısıra, iş kolu yöneticilerinin “people management” konusunda gelişimlerine odaklanan Gaye Özcan, bu alanda başarılı projeler yürütmektedir.Aynı zamanda Türk yöneticisinin ve yeteneğinin yurtdışında en iyi şekilde temsil edilmesine yönelik gönüllü projeler yürütmektedir.
Konuşmacılar
Tüm Konuşmacılar
Sergi Alanı
Ne Fayda Sağlıyor?
Karşılaştırmalı Veriler
Katılan Sektörler
Katılım Fırsatları

Oturumlar
Tüm Program
"Ne Diyorlar?" Vizyon
"Nasıl Yapıyorlar?" Örnek
"Nasıl Yapalım?" Yöntem
"Ne Oluyor?" Bilgi
Faydalı Bilgiler
Faydalı Bilgiler
© 2015 PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği Tüm hakları saklıdır.
Powered by Biotekno ( Toplu SMS ve Sesli Mesaj Servisleri )
İletişim
[email protected]
 


"NE DİYORLAR?" - VİZYON

Tanınmış yöneticilerden ve fikir liderlerinden ilham veren konuşmalar... Kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu üst düzey oturumlar, tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPIYORLAR?" - ÖRNEK

Gerçek örnekler, gerçek uygulamacılar. Bu oturumlarda, sözü edilen konunun planlama aşamasından sonuçlarının değerlendirmesine kadar tüm aşamalarını duyacak, nasıl gerçekleştiğini göreceksiniz. Sizleri bol bol soru sormaya davet ediyoruz. Bu oturumlar, konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPALIM?" - YÖNTEM

Konunun uzmanlarından hızlı bir eğitim! Konuşmacılarımız, konunun önemini anlatırken, "nasıl" uygulanabileceğine de değinecekler. Bu oturumlar sonrasında, katılımcılarımızın zihninde minik kapılar açılmasını, hemen "yapılacak işler listesi" oluşturabilmelerini umuyoruz. Konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NE OLUYOR?" - BİLGİ

Belki gazetelerde okuduğunuz bir konu, belki de gündemdeki bir yasa tasarısı. İlgilenmeye, okumaya fırsat bulamadıysanız, hızlı bir özet bilgi arıyorsanız, hatta uzmanından duymak istiyorsanız, bu oturum size göre...