speakers

TÜM KONUŞMACILAR

Ana Sayfa
 > Konuşmacılar
Konuşmacılar

 

David Zinger
Motivasyon Konuşmacısı, Yazar


Bağlılık piramidinin mucidi, çalışan bağlılığı uzmanı, Üstün Liderlik Ödülü sahibi, yazar

Winnipeg, Kanadalı David Zinger çalışan bağlılığına 14.000 saatten daha uzun bir süre ayırmış olan küresel bir çalışan bağlılığı uzmanıdır. Çalışan bağlılığı konusunda önde gelen bir konuşmacı ve eğitimcidir, ayrıca bu konuda topluluklar oluşturulmasında liderlik yapmaktadır.

David, sonuçlara, performansa, ilerlemeye, ilişkilere, takdire, anlara, güçlü yanlara, anlama, refaha ve enerjiye odaklanan 10 bloklu bir bağlılık piramidi geliştirmiştir. Bağlılığı, elde edilen sonuçları ve ilişkileri geliştirmek için ufak, basit, stratejik ve sürdürülebilir önlemlere başvurmaktadır.
Çalışmalarıyla ilgili 4 kitap yazmıştır ve konuyla ilgili 2500’ün üzerinde post’u bulunmaktadır. Yöneticiler için işin oyunlaştırılmasına ilişkin makalesi, American Training and Development (Amerikan Eğitim ve Gelişim) Dergisi’nin Mayıs 2014 sayısının kapak konusu olmuştur. David, 6700 küresel üyeye sahip olan Employee Engagement Network’ü (Çalışan Bağlılığı Ağı) kurucusu ve yöneticisidir. Manitoba Üniversitesi’nde 20 yıl süresince eğitim ve danışmanlık psikolojisi dersleri vermiştir ve ayrıca Seagram Ltd. şirketinin çalışan destek danışmanlığını ve kariyer gelişimi koçluğunu yapmıştır.

David, dünya genelinde bağlılıkla ilgili olarak şuralarda çalışmıştır: Galler, Dubai, Montreal, Doha, Londra, Berlin, Orlando, Newfoundland, Mumbai, Singapur, Güney Afrika, Washington DC, New York ve Barcelona.

2013 yılında, Mumbai’de Küresel İK Mükemmelliği Ödülleri’nde Üstün Liderlik Ödülü almıştır. Zinger, 27 yıldır evlidir ve 3 yetişkin çocuğu vardır.

 
Konuşmacılar
Tüm Konuşmacılar
Sergi Alanı
Ne Fayda Sağlıyor?
Karşılaştırmalı Veriler
Katılan Sektörler
Katılım Fırsatları

Oturumlar
Tüm Program
"Ne Diyorlar?" Vizyon
"Nasıl Yapıyorlar?" Örnek
"Nasıl Yapalım?" Yöntem
"Ne Oluyor?" Bilgi
Faydalı Bilgiler
Faydalı Bilgiler
© 2015 PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği Tüm hakları saklıdır.
Powered by Biotekno ( Toplu SMS ve Sesli Mesaj Servisleri )
İletişim
[email protected]
 


"NE DİYORLAR?" - VİZYON

Tanınmış yöneticilerden ve fikir liderlerinden ilham veren konuşmalar... Kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu üst düzey oturumlar, tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPIYORLAR?" - ÖRNEK

Gerçek örnekler, gerçek uygulamacılar. Bu oturumlarda, sözü edilen konunun planlama aşamasından sonuçlarının değerlendirmesine kadar tüm aşamalarını duyacak, nasıl gerçekleştiğini göreceksiniz. Sizleri bol bol soru sormaya davet ediyoruz. Bu oturumlar, konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPALIM?" - YÖNTEM

Konunun uzmanlarından hızlı bir eğitim! Konuşmacılarımız, konunun önemini anlatırken, "nasıl" uygulanabileceğine de değinecekler. Bu oturumlar sonrasında, katılımcılarımızın zihninde minik kapılar açılmasını, hemen "yapılacak işler listesi" oluşturabilmelerini umuyoruz. Konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NE OLUYOR?" - BİLGİ

Belki gazetelerde okuduğunuz bir konu, belki de gündemdeki bir yasa tasarısı. İlgilenmeye, okumaya fırsat bulamadıysanız, hızlı bir özet bilgi arıyorsanız, hatta uzmanından duymak istiyorsanız, bu oturum size göre...