speakers

TÜM KONUŞMACILAR

Ana Sayfa
 > Konuşmacılar
Konuşmacılar

 

Dr. Çağlayan Aktaş
İK, OG, Digiturk Akademi Direktörü


İnsanın önceliğine ve özgünlüğüne inanan İK profesyoneli ve eğitmen

Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Tıp Fakültesini bitirdi.1 yıl Alman Hastanesi’nde çalıştı.1996-2000 Yılları arasında Viyana Tıp Fakültesi’nde çalıştıktan sonra İstanbul’a dönüp 3 yıl Özel bir hastanede uzman doktor olarak çalıştı.

2003-2013 yılları arasında Novartis Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Grup Müdürlüğü yaptı. Psikoloji yüksek lisansı ve Psikoterapi, Seks terapisi, Koçluk, Psikodrama Grup Koçluğu eğitimlerini tamamladı. Yurt içi ve yurtdışında; Liderlik, Yönetim Becerileri, Koçluk, Değişim Psikolojisi ve Yönetimi eğitimleri verdi ve koçluk yaptı. Birçok üniversitede seminerler verdi.

Nisan 2013’den beri Digiturk IK Organizasyonel Gelişim Müdürü olarak çalışmaktadır.

TEGEP kurucu yönetim kurulu ve RATEM Akademi yönetim kurulu üyesidir.
Konuşmacılar
Tüm Konuşmacılar
Sergi Alanı
Ne Fayda Sağlıyor?
Karşılaştırmalı Veriler
Katılan Sektörler
Katılım Fırsatları

Oturumlar
Tüm Program
"Ne Diyorlar?" Vizyon
"Nasıl Yapıyorlar?" Örnek
"Nasıl Yapalım?" Yöntem
"Ne Oluyor?" Bilgi
Faydalı Bilgiler
Faydalı Bilgiler
© 2015 PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği Tüm hakları saklıdır.
Powered by Biotekno ( Toplu SMS ve Sesli Mesaj Servisleri )
İletişim
[email protected]
 


"NE DİYORLAR?" - VİZYON

Tanınmış yöneticilerden ve fikir liderlerinden ilham veren konuşmalar... Kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu üst düzey oturumlar, tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPIYORLAR?" - ÖRNEK

Gerçek örnekler, gerçek uygulamacılar. Bu oturumlarda, sözü edilen konunun planlama aşamasından sonuçlarının değerlendirmesine kadar tüm aşamalarını duyacak, nasıl gerçekleştiğini göreceksiniz. Sizleri bol bol soru sormaya davet ediyoruz. Bu oturumlar, konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPALIM?" - YÖNTEM

Konunun uzmanlarından hızlı bir eğitim! Konuşmacılarımız, konunun önemini anlatırken, "nasıl" uygulanabileceğine de değinecekler. Bu oturumlar sonrasında, katılımcılarımızın zihninde minik kapılar açılmasını, hemen "yapılacak işler listesi" oluşturabilmelerini umuyoruz. Konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NE OLUYOR?" - BİLGİ

Belki gazetelerde okuduğunuz bir konu, belki de gündemdeki bir yasa tasarısı. İlgilenmeye, okumaya fırsat bulamadıysanız, hızlı bir özet bilgi arıyorsanız, hatta uzmanından duymak istiyorsanız, bu oturum size göre...