speakers

TÜM KONUŞMACILAR

Ana Sayfa
 > Konuşmacılar
Konuşmacılar

 

Alexander Kjerulf
Woohoo Inc. Kurucu Başkanı ve Mutluluk Müdürü, Yazar


Dünyanın önde gelen “İş Yerinde Mutluluk” uzmanı

Alexander, Woohoo Inc.’in kurucusu ve Mutluluk Kurulu Başkanı, aynı zamanda işyerinde mutluluk konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından biridir ve bu alanda 10 yıldan uzun bir süre iş tecrübesi vardır.

Aynı zamanda yazar olan Alex, 30’dan fazla ülkede çeşitli işletmelerde ve konferanslarda konuşmacı olarak bulunmuştur. Yazdığı kitaplar arasında Happy Hour is 9 to 5 – How to Love Your Job, Love Your Life and Kick Butt at Work (Sabah 9’dan Akşam 6’ya Happy Hour: İşyerinde Nasıl Mutlu Olunur?) en çok satanlar listesine girmiştir. Kitap bütün dünyada ilgiyle karşılanmış ve 10 dilde yayınlanmıştır. Çalışmaları CNN, New York Times, Times of India, The Times, BBC, Financial Times ve diğer bir çok yayın kuruluşunda konu edilmiştir.

Ve eğer merak ediyorsanız, soyadı (Kjerulf) ‘keyrulf’ şeklinde okunur.

 
Konuşmacılar
Tüm Konuşmacılar
Sergi Alanı
Ne Fayda Sağlıyor?
Karşılaştırmalı Veriler
Katılan Sektörler
Katılım Fırsatları

Oturumlar
Tüm Program
"Ne Diyorlar?" Vizyon
"Nasıl Yapıyorlar?" Örnek
"Nasıl Yapalım?" Yöntem
"Ne Oluyor?" Bilgi
Faydalı Bilgiler
Faydalı Bilgiler
© 2015 PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği Tüm hakları saklıdır.
Powered by Biotekno ( Toplu SMS ve Sesli Mesaj Servisleri )
İletişim
[email protected]
 


"NE DİYORLAR?" - VİZYON

Tanınmış yöneticilerden ve fikir liderlerinden ilham veren konuşmalar... Kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu üst düzey oturumlar, tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPIYORLAR?" - ÖRNEK

Gerçek örnekler, gerçek uygulamacılar. Bu oturumlarda, sözü edilen konunun planlama aşamasından sonuçlarının değerlendirmesine kadar tüm aşamalarını duyacak, nasıl gerçekleştiğini göreceksiniz. Sizleri bol bol soru sormaya davet ediyoruz. Bu oturumlar, konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPALIM?" - YÖNTEM

Konunun uzmanlarından hızlı bir eğitim! Konuşmacılarımız, konunun önemini anlatırken, "nasıl" uygulanabileceğine de değinecekler. Bu oturumlar sonrasında, katılımcılarımızın zihninde minik kapılar açılmasını, hemen "yapılacak işler listesi" oluşturabilmelerini umuyoruz. Konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NE OLUYOR?" - BİLGİ

Belki gazetelerde okuduğunuz bir konu, belki de gündemdeki bir yasa tasarısı. İlgilenmeye, okumaya fırsat bulamadıysanız, hızlı bir özet bilgi arıyorsanız, hatta uzmanından duymak istiyorsanız, bu oturum size göre...