speakers

TÜM KONUŞMACILAR

Ana Sayfa > Konuşmacılar

N. TUFAN UZASLAN
Bosch Rexroth Otomasyon, İnsan Kaynakları Yöneticisi

Condoleezza Rice

İstanbul Kabataş Erkek Lisesi (1984), Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü (1988) ve Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü’nden (1998) mezun oldu. 20 yılı aşkın süredir İnsan Kaynakları alanında çalışıyor. Uluslararası firmalarda, İnsan Kaynakları süreçlerinin tamamında çalıştı.
2006-2012 arasında PERYÖN Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptı.


N. Tufan Uzaslan
Bosch Rexroth Otomasyon, Human Resources Manager

For the past 20 years, Tufan Uzaslan has been working in the HR field. After his graduation of Kabataş Boys School in 1984 he received his bachelor's degree in Public Administration from Marmara University (1988) and Work Economy and Industrial Relations from Anatolian University (1998). He has been working all HR processes in international companies.

Tufan Uzaslan served as the chairman of the Board of Directors of PERYÖN Marmara Şubesi from 2006 to 2012.

 


Konuşmacılar
Tüm Konuşmacılar
Sergi Alanı
Ne Fayda Sağlıyor?
Karşılaştırmalı Veriler
Katılan Sektörler
Katılım Fırsatları

Oturumlar
Tüm Program
"Ne Diyorlar?" Vizyon
"Nasıl Yapıyorlar?" Örnek
"Nasıl Yapalım?" Yöntem
"Ne Oluyor?" Bilgi
WorkShop
11:00 Seansları
15:30 Seansları

Kredili Programlar
İnsan Yönetimi Ödülü
Genel Bilgiler
Gala Gecesi
Faydalı Bilgiler & Etkinlikler
Faydalı Bilgiler
Etkinlikler
© 2012 PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği
Tüm hakları saklıdır.
İletişim
kongre@peryon.org.tr


"NE DİYORLAR?" - VİZYON

Tanınmış yöneticilerden ve fikir liderlerinden ilham veren konuşmalar... Kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu üst düzey oturumlar, tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPIYORLAR?" - ÖRNEK

Gerçek örnekler, gerçek uygulamacılar. Bu oturumlarda, sözü edilen konunun planlama aşamasından sonuçlarının değerlendirmesine kadar tüm aşamalarını duyacak, nasıl gerçekleştiğini göreceksiniz. Sizleri bol bol soru sormaya davet ediyoruz. Bu oturumlar, konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPALIM?" - YÖNTEM

Konunun uzmanlarından hızlı bir eğitim! Konuşmacılarımız, konunun önemini anlatırken, "nasıl" uygulanabileceğine de değinecekler. Bu oturumlar sonrasında, katılımcılarımızın zihninde minik kapılar açılmasını, hemen "yapılacak işler listesi" oluşturabilmelerini umuyoruz. Konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NE OLUYOR?" - BİLGİ

Belki gazetelerde okuduğunuz bir konu, belki de gündemdeki bir yasa tasarısı. İlgilenmeye, okumaya fırsat bulamadıysanız, hızlı bir özet bilgi arıyorsanız, hatta uzmanından duymak istiyorsanız, bu oturum size göre...